30 lecie Kancelarii

Rok 1993 był ciekawym rokiem. Ostatnie wojska rosyjskie opuściły Polskę, Czechosłowacja rozpadła się na dwa odrębne niepodległe państwa, w kinach królował Park Jurajski z rewolucyjnymi efektami specjalnymi, a także po raz pierwszy zagrała Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Nieco w tle tych wydarzeń wspólnik i założyciel naszej Kancelarii – Jan Andrzej Tarkowski – postanowił rozpocząć swoją przygodę z notariatem. Pierwsza, dość skromna siedziba Kancelarii znajdowała się w spokojnej części Trzebnicy, przy ul. Wojska Polskiego. Początki nie były łatwe, ale z czasem Kancelaria zaczęła się dynamicznie rozwijać. I jak to w biznesie bywa były momenty lepsze i gorsze, decyzje trafione i te mniej korzystne, rekrutacje i rozstania. Historia Kancelarii to materiał na osobną opowieść. W telegraficznym skrócie: sukcesów było więcej niż porażek.
Obecnie Kancelaria jest zespołem ponad 20 osób, które każdego dnia z zaangażowaniem i satysfakcją kontynuują przygodę z notariatem rozpoczętą przez rejenta Jana Andrzeja Tarkowskiego 30 lat temu. Cieszymy się, że przez te 30 lat mogliśmy Państwu pomagać.
Można powiedzieć, że 30 lat to równocześnie dużo i mało czasu. Jednak z perspektywy prowadzenia biznesu to zdecydowanie długi okres. Ciekawi jesteśmy czy za 10 lat będzie okazja świętować z satysfakcją kolejną rocznicę. Nie wszystko da się przewidzieć, ale zrobimy wszystko by tak się stało.
PS
Z okazji 30-lecia Kancelarii pozwoliliśmy sobie na upamiętnienie tej rocznicy pewnym symbolem. Przed Kancelarią posadziliśmy „Dąb Rejent”. Mały (póki co), ale trwały ślad obecności naszej Kancelarii na przestrzeni czasu.
#rocznica #notariusz #notariat #kancelaria #tarkowski